Yeni

Koleksiyon

ROSE

Dokusundaki zarif geçişler ve ince sim detayı ile göz kamaştıran Rose! Polyester ve sim karışımı ile harmanlanmış olan kumaşımız kırışıklık ve iz bırakmayan bir özelliğe sahiptir. Herhangi bir leke durumunda kuru temizleme gerektirmez, silinebilir ve temizlenme özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlarken mikroorganizmalardan zarar görmeyen bir yapıya sahiptir.

Yeni

Koleksiyon

WATER LILY

Viskon Şönil ve Polyester karışımından oluşan özel desen kumaşımız parlak, sağlam ve kaliteli bir kumaş özelliğine sahiptir. Şönil kumaşın vermiş olduğu yumuşak ve ipeksi yapısıyla dokunduğunuzda size naiflik hissettirecektir. İz yapmayan özelliği sayesinde tercih edilen kumaş çeşitlerinin başında gelmektedir.

Yeni

Koleksiyon

ANGELICA

Doğal ve pürüzsüz özelliğe sahip olan keten, sim ve polyester karışımı kumaşımız size hayranlık bıraktıracak. Zira deseni ve dokusuyla bulunduğu ortamın ambiyansını değiştirecek bir havası vardır. Gözlere hitap eden Angelica dayanıklı bir kumaş özelliği sayesinde tercih edilen ürünümüz silinebilir ve temizlenme özelliğine sayesinde yaşamınıza kolaylık sağlayacak.